Bank Spółdzielczy w Biszczy, 23-425 Biszcza

EBO RWD

Bank Spółdzielczy w Biszczy informuje, że nie wykorzystuje usługi zdalnej pomocy przy użyciu pulpitu zdalnego w kontaktach Bank-Klient

 

 

EBO eBank Online RWD Responsywny Portal Bankowości Internetowej


Wychodząc na przeciw Naszym Klientom przygotowaliśmy najnowszą wersje bankowości internetowej EBO eBank Online RWD.

EBO eBank Online RWD to nowoczesne oraz intuicyjne narzędzie bankowości internetowej dla ludzi młodych i biznesu wykonane w technologii responsywnej (RWD – Responsive Web Design). Rozwój, postęp, innowacyjność, elastyczność, nowoczesność to wymaga teraźniejszość w Bankowości Spółdzielczej i to wszystko zawiera się w EBO.

Potrzeby klientów różnią się ale ukierunkowanie potrzeb jest takie samo – wielokanałowa samoobsługa przez internet za pomocą komputera, tableta i smartfona.

Biznes oczekuje obsługi swoich produktów oraz narzędzi do realizacji zaawansowanych wymagań w sposób prosty i szybki. Wspólną potrzebą wszystkich użytkowników jest możliwość korzystania z systemu, który zagwarantuje responsywność – prostą pracę bez względu na rozmiar urządzenia, czytelny interfejs obsługi, szeroki wybór rozwiązań autoryzacji oraz wygodną pracę na komputerze, tablecie i smartfonie.

EBO eBank Online RWD

 

 

< Wstecz<< Powrót do strony głównej

[ibs]